"מדעי הרוח"- תוכנית על החיבור והשילוב המנצח בין המדע לרוח, התוכנית משודרת ימי רביעי 11:00-12:00
הנושא העיקרי סביבו בנויה התוכנית הוא איך להשתמש בתודעה שלנו באופן "נכון" על מנת להגשים את עצמנו הלכה למעשה ועל איך להוציא "מן הכוח אל הפועל" את הכמיהות שלנו עד למימושן.
בתוכנית "מדעי הרוח"- אנו מדברים על שיטות יישומיות, גישות מגוונות מעולמות השונים, כמו: פיזיקה קוונטית, חקירת המוח, תורת האותיות והמספרים, קבלה, שאמניזם, מפות תודעה ועוד.
כשאנו בני האדם לומדים להשתמש ביכולות שלנו על מנת לממש את "עליונות הרוח על החומר", אז אנו מסוגלים לרפא את עצמנו ברמה העמוקה ביותר של המציאות. בין אם מדובר במחלות, כאבים ישנים, סיפורים שושלתיים או קונפליקטים רגשיים שחוזרים על עצמם.
הכלים שניתנים בתוכנית "מדעי הרוח" הם כלים פרקטיים שנועדו לאפשר לכל אחת ואחד מאתנו לפצח את השורש הרגשי של התכנות שלנו, לשנות אותו ולהוביל את עצמנו להגשמה באופן עמוק ויישומי.
מי אני?
מונה קל-שגב, בעלת מרכז MY CODE וקליניקה פרטית בזכרון יעקב. אני מנתחת לפי שיטת MY CODE את המפה האישית של האדם לפי שם, שם משפחה ותאריך לידה. חוקרת את תחום השמות למעשה מעשור, כשמה שמניע אותי זה לזכך את שורשי התכנות של האדם כדי להביא את המפה האישית למיקסום על מנת לפתוח את ערוצי הזוגיות, השפע, הבריאות, הפוריות, התפתחות רוחנית ועוד.
בהתבסס על נתוני המפה לפי שיטת MY CODE אני בוחרת שמות לתינוקות. למבוגרים- מקיימת פגישות עומק של אבחון אישי לקבלת הכוונה ודיוק הנתיב. במידה והמפה האישית אינה מאוזנת מכל סיבה שהיא, אני מלווה אנשים באופן הדרגתי ומעודן בתהליך של שינוי שם/ שם משפחה על מנת להביא למיקסום של המפה במסגרת הנתונים הקיימים.
כמו כן, אני משלבת את שיטת ריקול הילינג עם לקוחותיי בתחומי: הפוריות, בריאות פיזית ונפשית, על מנת להתחקות אחרי קונפליקטיים רגשיים שיצרו מחלות, מוטיבים תכנותיים נשנים וסיפורים שושלתיים.

מעבירה 5 הרצאות:
השפעת השם על חיינו- מתרבויות ומסורות עתיקות ועד למחקרים אקדמיים בארץ ובעולם
משקל רגשי- יש לי את המשקל שאני צריכה ולא את המשקל שאני רוצה
מסע הריפוי שלי באמזונס
שפת הנפש- מה קורה סביב גיל ה-40, משבר או התעוררות הנפש?
פוריות- מה היא מבקשת לרפא
אני בת 40, אמא לתינוק טרי, נשואה לטייס הולנדי, עליו חלמתי במשך שנה וחצי בטרם נסיעתי לג'ונגל באמזונס ואכן פגשתי אותו בג'ונגל, טיפה שונה מאשר בחלום, אבל בהחלט פותח את הלב.
בימים אלו מסיימת להכין את קלפי פוריות וקלפי משקל, כותבת את הספר "מסע הריפוי שלי באמזונס", בו אני מספרת על האופן בו הבראתי לאחר שקרסתי פיזית ונפשית בעקבות תאונת דרכים והאופן שבו על ידי חקירה רגשית עמוקה הצלחתי להבריא מפיברומיאלגיה בדרגה חמורה.
בעברי- יועצת עסקית, מנהלת שלוחה של המכללה למינהל ופרויקטים ארציים בתחום המכללות.
אם אתם מעוניינים להשתתף בתוכנית "מדעי הרוח" או אם יש לכם סיפור השראה שאתם רוצים להשמיע. או סתם בא לכם לשוחח איתי, מוזמנים ליצור קשר:
052-2513309
monakalsegev@gmail.com
סגירת תפריט