ג'ימי הנדריקס, בריאן ג'ונס, ג'ניס ג'ופלין, ג'ים מוריסון, קורט קוביין, איימי ויינהאוס ואפילו ענבל פרלמוטר. הם ועוד רבים וטובים, זכר צדיקים לברכה, שייכים למועדון מיוחד שהחליט השנה, סוף סוף, להעביר אותנו בסלקציה. איך זה קרה לנו דווקא עכשיו? בדיוק כשניסינו פה להתמודד עם עבודה של גדולים, עם זוגיות רצינית, עם דירה ראשונה ששואבת לנו את המשכורת, עם החיים האלה עם הדלתות הפתוחות שלא פתוחות אף פעם, עם התואר הזה שאנחנו צריכים לסיים, עם היעוד המציק הזה שאוכל לנו את הראש כל הזמן. אז עכשיו אתם גם אומרים לנו שזאת השנה האחרונה שלנו?!

בקיצור, יש לנו פחות מ-365 יום להתאבד, להתחשמל, להרעיל את עצמנו, למות בתאונה ועל הדרך לנסות לחיות בעולם הזה ולעשות הכל כדי להיות כוכבים אמיתיים שיזכרו לנצח. ואיפה כוכבים אמיתיים מתחילים את דרכם? בדיוק. בתוכנית רדיו שבועית ברדיו החברתי הראשון. עכשיו גם ב-LIVE בפייסבוק. תוכנית שבועית של ילדים גדולים על החיים עצמם, על הסטירות, על המשברים, על החלומות ועל חלווה בטעמים. בחייאת ראבק, ממתי טחינה עם סוכר נהייתה קינוח?!

תמיר זוהר (27) – הבן של עופר ומירי, בן זוג ומאהב של פלג הבת, זו השנה הרביעית ברציפות. נסע בשבת לים בנתניה ומפה לשם שכר שם דירה. תמיר גדל והתחנך ברמת השרון. בהפסקות בתיכון היה בורח ל"וואלה!" כדי לעשות כתבות וידאו בפרילאנס ולתחנת הרדיו המקומית כדי לערוך ולהגיש תוכנית שבועית. אחרי הצבא, הקים את "סטיקר", מגזין רשת לצעירים וניהל את מחלקת הדיגיטל של התאחדות הסטודנטים הארצית. כיום, משמש כמנהל מותג בקבוצת Car2Go, כותב ומגיש פינה שבועית ברדיו ירושלים וכותב למאקו גברים (לפעמים הם גם עונים). סטודנט, אוהב סלט חצילים בטחינה ומחפש מטען לאנדרואיד.

ניב דשא (27) – הבן של איתן וענת (גרושים אך חברים), בן זוג ושותף של בר הבת, זו השנה השנייה ברציפות (פלוס חודש הרצה). מתגורר בשינקין 44 ת"א-יפו, לכן, עונד פאוץ', כפכפי ריבוק ואוזניות אייר פודס שהוא קנה בהנחה. אלוף ישראל בדימוס בקארטה ורביעי בעולם לשנת 2007. זה אמיתי. באמת, נו.

ניב גדל והתחנך (ממש השתדל) בעיירה הציורית קדימה - צורן. בגיל 14 החליט לעזוב את חייו כתלמיד חטיבה מהשורה הראשונה, ולצאת לסיבוב הופעות עם להקת צופי תל אביב, להנחות את הטקסטים המקומיים ולנהל רשת של דוכן פלאפל בפריסה מקומית. לאחר השחרור מצה"ל, קודם לתפקיד דן בלאגן בקלטת הילדים "ליטלי" (זמינה עכשיו ולעולם ב-VOD) ומשם לסדרת נוער ולהנחיה בערוץ הילדים, מה שהציב את ניב על המסלול המהיר בדרך ל-22 אלף עוקבים באינסטגרם. כיום, מנהל דיגיטל וקריאטיב במשרד פרסום, מקריין פרסומות בטלוויזיה ואת ה-VOD של הוט ומשחק פיפ"א דווקא כשחברה שלו חוזרת הביתה.

סגירת תפריט