יום ראשון

08:00 - 09:00 - תוכנית בהגשת עו"ד ציון בהלול

09:00 - 10:00 - הסוגסטיה של איילון

10:00 - 11:00 - תוכנית חדשה בהגשת פוקס

11:00 - 13:00 - "חוקי החיים" בהגשת אלין פימה

13:00 - 14:00 - מתגרשים לדרך חדשה בהגשת קרן בנימין

14:00 - 15:00 - תוכנית חדשה בקרוב 

15:00 - 16:00 - cambia todo cambia - רוסליה חפץ 

16:00 - 17:00 - גלי חי בשידור חי

17:00 - 18:00 - הקול עסקי בהגשת אורי מילר ועדי איצקין

18:00 - 19:00 - הכל מהקול בהגשת הזמרת אליזט

19:00 - 20:00 - קצת רוח בכל החומר הזה - בהגשת איתן שמואל יועד

20:00 - 21:00 - הגר גזית - מיזמים חברתיים ושיתופי פעולה

21:00 - 22:00 - שירים ממאדים צלילים מנגה - בהגשת נגה גיסיס

22:00 - 23:00 - שביזות יום - בהגשת אורן שקרוף

23:00 - 24:00 - "מדברים גאווה" - בהגשת כפיר קלברס (דו חודשי) / אסף חפץ ברדיו החברתי הראשון (דו חודשי)

24:00 - 01:00 - "דרך השירים" מגיש ועורך ראובן ארז

יום שני

08:00 - 09:00 - יוצאים לאור בהגשת עידו לזר

09:00 - 11:00 - שירת המוזות ומה שבינהן - דורין מרגלית

11:00 - 12:00 - תוכנית חדשה בהגשת עדי הראל

12:00 - 13:00 - הרואה בפנים - בהגשת איתן שגב

13:00 - 14:00 - סופרים מספרים בהגשת יהודה ניב

14:00 - 15:00 - abracadabra - אוריה פולק

15:00 - 17:00 - פסקול חיי בהגשת אבי אשכנזי

17:00 - 18:00 - נגיעות במודעות - בהגשת אתי דמרי

18:00 - 19:00 - שני משפחתי בהגשת ד'ר ירון נהוראי מאיר ועו"ד אדוה ננטל

19:00 - 20:00 - תוכנית חדשה בהגשת אניס (דו חודשי) / "story" - בהגשת שרון שחר (דו חודשי)

20:00 - 22:00 - עוז מזרחי מגשים לי חלום / עוז מזרחי מארח

22:00 - 24:00 - מסיבה יוונית - בהגשת ניסים ומוטי מרדכי

יום שלישי

08:00 - 09:00 - פותחים את הבוקר עם שירי נויימן

09:00 - 10:00 - נשים על הגל בהגשת ארי-אל

10:00 - 11:00 - תוכנית חדשה בהגשת מיטל בר-זוהר

11:00 - 12:00 - סיפורי בתים בהגשת אורלי אלבו

12:00 - 13:00 - כסף טבעי בהגשת קובי מילנר

13:00 - 14:00 - "מוסר , רגשות יחסים" - בהגשת דר' נרדי רבקה ודר' חן רדי

14:00 - 15:00 - קונצנזוס - התוכנית לקידום וגישור והקישור המשפחתי בישראל בהגשת עו"ד והמגשרת אדוה ננטל

15:00 - 16:00 - רגעים קסומים בתהילים - בהגשת עופרה אביזוב חיון

16:00 - 17:00 - מספרים מספרים - תוכנית הנמורלוגיה בהגשת הנומרולוג יחזקאל קרינדי

17:00 - 18:00 - תוכנית חדשה בקרוב ... 

18:00 - 19:00 - אצלנו בחצר תוכנית חברתית - בהגשת רוני אברהם

19:00 - 21:00 - עוז מזרחי מגשים לי חלום / עוז מזרחי מארח

21:00 - 22:00 -  כולם יפים וכולם מוזמנים - בהגשת מורן צוקרמן

22:00 - 23:00 - זוכרים את השירים - בהגשת דני אדלסון

23:00 - 24:00 - נדב בא ליליה - בהגשת נדב פרנקל

יום רביעי

11:00 - 12:00 - זמן הורים בהגשת ענת בן סלומון ועופר ארז

12:00 - 13:00 - חיים בקצב - בהגשת טלי נרדי

13:00 - 14:00 - הכל אפשרי בקלות ובפשטות - בהגשת בטי נעים

14:00 - 15:00 - "חשיפה" בהגשת רפאל בן-דור

15:00 - 16:00 - זמן איכות בהגשת תמי זייף

16:00 - 17:00 - "סליחה יומיומית" - בהגשת חדי חזן 

17:00 - 18:00 - האנשים להם חיכינו - בהגשת איריס לונדון 

18:00 - 19:00 - לנזיניז פיצה - בהגשת איתי ואייל לנזיני

19:00 - 20:00 - תוכנית ההומר של יעל ודניאל

20:00 - 21:00 -  חיים פשוט - ליהי עראסי (דו חודשי) / פנויים פנויות ושידוכים בהגשת אורן בן-דוד (דו חודשי)

21:00 - 22:00 - "אג'נדה" מגישה רעות בנימין

22:00 - 23:00 - האמת מנצחת - נויה אור יהב

23:00 - 24:00 - הקול על הכל אהבה - בהגשת נצח אזולאי סקורניק

24:00 - 01:00 - התקליטייה של אביב - בהגשת אביב זילברברג

 

יום חמישי

08:00 - 09:00 - אושר ועושר בהגשת עוזי בציר

09:00 - 10:00 - תוכנית חדשה בהגשת רוני לוגסי

10:00 - 11:00 - פותחים צהריים בהגשת אורן שטרנברג ואבישי סגל

11:00 - 12:00 - עושים אהבה - בהגשת הילה ידעי

12:00 - 13:00 - מדברים מיניות בהגשת דנה ויינשטיין אורן (דו חודשי) / האומץ לשנות - בהגשת פז אידן (דו חודשי)

13:00 - 14:00 - זוג בזיג זוג - בהגשת ריקי עזרא

14:00 - 15:00 - דרך הפרידה בשביל הצמיחה בהגשת אסף חליף

16:00 - 18:00 - היוצרים הצעירים - בהגשת הזמר חן אדיב

18:00 - 19:00 - על ספת הגרפולוג - בהגשת הגרפולוגית מיכל דורון

20:00 - 22:00 - נוסטלגיה ים תיכונית - בהגשת חגי גולן

22:00 - 24:00 -"המסיבה" עם ניר פרנסיס  וסלי מרדכי

24:00 - 02:00 - "אפטר פרטי" עם עופר בוחניק 

יום שישי

08:00 - 10:00 - טיפות של טל בהגשת טל ויקטור סבג

10:00 - 11:00 - שישי ישראלי בהגשת איציק שם טוב

11:00 - 12:00 - "בין השורות" - בהגשת שני בלקין

12:00 - 13:00 - מוסיקא-לי בהגשת טניה וינוקור

14:00 - 16:00 - שישי חברתי - פוליטיקה , ראיונות , מוסיקה - בהגשת אייבי בנימין

16:00 - 17:00 - תוכנית חדשה בקרוב

17:00 - 18:00 - תוכנית בהגשת רזאובר וסול בן זאב

18:00 - 19:00 - בטעם לטיני בהגשת גיל אשכנזי

20:00 - 00:00 - פלייליסט מפתיע בכל סוף השבוע

יום שבת

08:00 - 18:00 - פלייליסט מפתיע בכל סוף השבוע

18:00 - 19:00 - תוכנית האופנה בהגשת טל דקל ואיתי גורביץ 

19:00 - 20:00 - תובנות לחיים מאושרים ומעשים טובים - בהגשת אביבה אבידור בואנה                                           

20:00 - 21:00 - סרגיי גולדין - על רפואה ובריאות (בשפה הרוסית)  

21:00 - 22:00 - פותחים את השבוע עם מוסיקה טובה בהגשת עינת יוהנסן                                                                         

22:00 - 23:00 -  שיחות לילה עם המנטור אייל חובב                                                                   

23:00 - 24:00 -  הקול מהלב - בהגשת סימה אלימלך

24:00 - 01:00 - חולה ירח - בהגשת עמית גולדברג