עיתונאי ושדר רדיו

עורך ומגיש את "הכל פוליטיקה" המשודרת מדי יום חמישי ב10:00

 

אורן שטרנברג משמש ככתב לעניינים מקומיים של מגזין "השקמה" מבית הוצאת עיתון הארץ. את דרכו אל תוך עולם התקשורת והעיתונות הישראלית סלל עוד כתלמיד תיכון, אז ערך והגיש את תכנית הרדיו המיתולוגית "בראש צעיר" ששודרה ברשת א' של קול ישראל.

לאחר שסיים את שירותו הצבאי בחיל האוויר, החל ללמוד בבית הספר לתקשורת של המסלול האקדמי- המכללה למנהל. עוד בהיותו סטודנט שנה א', החל לערוך ולהגיש את תכנית המוסיקה הלילית "תיבת נגינה" בתחנת הרדיו הפופולארית "קול הקמפוס". במקביל חזר לשדר לסירוגין ברשת א' את התוכנית "בראש צעיר" עד סגירת רשות השידור במאי 2017.

החל משנת 2017 משמש ככתב לעניינים מקומיים במגזין "השקמה" של רשת שוקן. מסקר את הנעשה בערים חולון, בת- ים וראשון לציון בשלל נושאים שעל סדר היום החדשותי.

בקיץ 2017 הצטרף אל מיזם הרדיו החברתי הראשון- מספר חודשים לאחר שהוקם. תחילה הגיש בימי שלישי את תכנית האקטואליה הרכה "שלישי בחמש". עם המעבר אל האולפנים החדשים, עבר לשדר בימי חמישי את התוכנית "הכול פוליטיקה" אשר הייתה לתוכנית האקטואליה הפוליטית הראשונה של התחנה.

כיום משודרת "הכול פוליטיקה" בימי חמישי בין 10:00-11:00 בבוקר אותה מגיש אורן שטרנברג יחד עם אבישי סגל. התוכנית עוסקת ודנה בענייני היום והשבוע החולף. לסירוגין מוגשת במשבצת זו התכנית "מזווית אישית"- תכנית אקטואליה נוספת בנימה אישית הכוללת גם מוזיקה טובה.

סגירת תפריט