עקבו אחר הרדיו החברתי הראשון ב-

הכוח עוזר חוזר לאנשים

מה זה הרדיו הזה...

הרדיו החברתי הראשון הוקם ב 1.1.2017 על ידי עוז מזרחי במטרה לתת שיוויון הזדמנויות בתחום שידורי הרדיו והגשמת חלומם של אלפי אנשים.

הרדיו הראשון בישראל שמשדר ללא מטרות רווח – ללא פרסומות וללא חדשות וזאת ע"מ להעלות על סדר היום נושאים חברתיים.

הרדיו החברתי הראשון הוא רדיו מצולם ולו אולפן מולטימדיה משוכלל הכולל את ציוד האולפן המתקדם בעולם והוא בנוי באופן שבו השדר מתפעל את השידור בפשטות ובקלות יוצאת דופן.

הרדיו החברתי הראשון הוא יצרן התוכן הגדול בישראל ולו תפוצה רחבה במגוון ערוצי שידור כולל צפייה ישירה 24/7 באיכות HD

באולפן החברתי שלנו יש מחלקת הקלטות ושידור של פודקאסט או וידאו – קאסט

היזם

"מי יקשיב לך בכלל" …

הסיפור של עוז מזרחי הוא סיפור על נחישות והצלחה.

אדם שהצליח להגשים חלום ודילג על כל המכשולים שהוצבו בדרכו, עד שהגיע למקום בו הוא ניצב היום – בעל תחנת הרדיו האינטרנטי הגדולה והמואזנת ביותר
בארץ עם מעל ל – 130 מגישים !

הסיפור של עוז מתחיל אי שם בגיל 13, שהוא הבין שמוזיקה היא הדבר שגורם לו הכי הרבה שמחה! הוא רכש ציוד לבניית עמדת תקלוט, והחל לשמש כתקליטן במסיבות כיתה. מהר מאוד הועבר מפה לאוזן הידיעה על התקליטן הצעיר והמוצלח ומהר מאוד מצא עצמו מתקלט בימי הולדת ואפילו במתנסים, ובתוך מספר
חודשים הפך לתקליטן מבוקש והחל לתקלט גם באירועים גדולים…

והוא הרגיש כמי שמגשים את החלום … אך עדיין משהו היה חסר !

להמשך קריאה

האפליקציה החברתית

תכירו את האפליקציה של הרדיו החברתי הראשון

שתחבר אותכם לכל התכניות המעולות שלנו בלייב,

לשמוע הקלטות של תכניות אהובות ולהישאר

מחוברים לקצב של הרדיו החברתי הראשון.

השדרנים שלנו

לוח שידורים מעודכן לשנת 2022

מעל ל- 100 תוכניות

** שעות המופיעות בכפילות בלוח הם תוכניות במתכונת שבוע כן שבוע לא לסירוגין

09:00 – 08:00 – אפס מאמץ  – הילה מנחם

10:00 – 09:00 – מתחבטי מקצוע – אירית חומסי

11:00 – 10:00 – תיבת פנדורה – יהודה רחנייב

12:00 – 11:00 – שעת הלוטוס – חני דוידאור

13:00 – 12:00 -אצלנו בחצר  – רוני אברהם

13:00 – 12:00 – מקום בלב – תוכנית הרדיו של ארגון אלמנות ויתומי צה"ל – לי טורסטון  עדני 

14:00 – 13:00 – "השיטה לפריצת גבולות"  – אורי אביטל

14:00 – 13:00 – עו"ד קריכלי לשירותך – עו"ד גל קריכלי

15:00 – 14:00 – העוצמה שבהורות – ריקי חן

16:00 – 15:00 – מפגשים מהגיל השלישי – יעל עופר צמח

17:00 – 16:00 – ראשון בסטארט אפ- ליאור כהן

18:00 – 17:00 – על עיצוב ושייכות – ענבר בן צבי

18:00 – 17:00 – תוכנית חדשה  – תמרה טילמן

19:00 – 18:00 – בראש של מוש – עו"ד מוש חוג'ה

20:00 – 19:00 – על א.נשים – לימור רייך

20:00 – 19:00 – מדברת תודעה – תמי קראוס

21:00 – 20:00 – תכל'ס חברתי – הגר גזית 

22:00 – 21:00 – מיבשת ליבשת ברשת – עדי גמליאל

23:00 – 21:00 – הרוקנרול של החיים – פז מושקוביץ

23:00 – 22:00 – האומץ לחלום – אורן צדקיהו

24:00 – 23:00 – אושפיזין באולפן – משה אושפיז

09:00 – 08:00 – צמיחה עסקית – שרון ניפרבסקי

11:00 – 09:00 – שירים וסיפורים – אלי אור

14:00 – 13:00 –  השיטה לזוגיות – ליאור גור

14:00 – 13:00 – רעיונות גדולים- ארז כלב

15:00 – 14:00 – "הקולקטיב" – רותה פפיאשוילי

17:00 – 15:00 – פסקול חיי – אבי אשכנזי

19:00 – 18:00 – רונה נונה מיכאלי מארחת

19:00 – 18:00 – על משכנתאות – ולדימיר שלייפר

20:00 – 19:00 – זהות – אניס קדיס

20:00 – 19:00 – מיומנויות עתיד – שירז שגיא ואירית חומסי

22:00 – 20:00 –  קופסת ההפתעות – יוליה סולומון

22:00 – 20:00 –  משחקים מחוץ לקופסה – פאניה גרינשפון

24:00 – 22:00 – לילה יווני כל שני – ניסים ומוטי מרכדי

10:00 – 09:00 – מזווית אישית – אבישי סגל

12:00 – 11:00 – מה הסיפור שלך ? – אינדה הלמן

13:00 – 12:00 – גוףנפש ומה שבינהם – עופרה צסלר תאומי

14:00 – 13:00 – מדברים משכנתא-ית  – רונן מחלב

14:00 – 13:00 – בין הסדינים – קרן שחר

16:00 – 15:00 – צרופי מקרים מספרים – תומר אוליצקי אור

16:00 – 15:00 – תוכנית הנדלן – אלירן רובינוב

18:00 – 16:00 – זוכרים את השירים – דני אדלסון

20:00 – 18:00 – שלישי חברתי – אייבי בנימין

22:00 – 20:00 – עוז מזרחי מארח

24:00 – 22:00 – על רוח חומר ומה שבינהם – מירי הלמן

09:00 – 08:00 – כלכלי מנטלי  – נחמה עידו

10:00 – 09:00 – מתנהלים בחכמה – אמיר צוקר

11:00 – 10:00 – כל האמת בפנים  – קטי קלרטי

13:00 – 12:00 – הקוד הבריאותי  – איציק וקסלר

14:00 – 13:00 – חיה בדיגיטל – נתלי רוגל

14:00 – 13:00 – סמבאדי – מיכל יערון

18:00 – 17:00 – האנשים להם חיכינו – איריס לונדון זולטי

19:00 – 18:00 – נולדנו להגשים – אוריאלה קם מורין

19:00 – 18:00 – ההרצאה הכי טובה בעיר – דליה הוכברג

20:00 – 19:00 – לבבה , על מספרים ואהבה – עדיטל זוארץ

20:00 – 19:00 –  תדי נחמד בשידור

21:00 – 20:00 –  לגיל הרך – מירי שליטין

21:00 – 20:00 –  just show up – מלי זנזורי

22:00 – 21:00 – סטורי עם שרון שחר

22:00 – 21:00 – אנשי החדשות הטובות – רעות בנימין

24:00 – 22:00 – אחת ששומעת – ליטל חייבי

24:00 – 22:00 -תוכנית חדשה – ניר יפת וגליה לוי 

01:00 – 24:00 – show-business – תומר הלדשטיין

10:00 – 08:00 – ריטמו על הבוקר – רוני לוגאסי

11:00 – 10:00 – הכל פוליטיקה – אבישי סגל , אורן שטרנברג

12:00 – 11:00 – הר הכסף – נטע מרום

12:00 – 11:00 – לסלול את בדרך ללקוח הבא – ליאור עקירב

13:00 – 12:00 – מדברות יחסים – רונה באבו

14:00 – 13:00 – זוג בזיג זוג – ריקי עזרא

15:00 – 14:00 – "פסק זמן" –  ויקטוריה סיני-נמיר

15:00 – 14:00 – הזדמנות להמשיך מחדש – עטליה אוברמן

16:00 – 15:00 – איש הנדלן – אסף מליחי

17:00 – 16:00 – ירון אלדד ומאיה ששון

17:00 – 16:00 – כל הדרך לאמא – גלית גורן

18:00 – 17:00 – מותגים אנושיים בעולם העסקי – טלי רוזן

18:00 – 17:00 – הקהילה שלי מארחת – ענבל פלאח יעקב

19:00 – 18:00 – על עסקים חדשנות ומשפט – עו"ד ליאור פיק ושירי וייס

20:00 – 19:00 – תוכנית חדשה – שי דרזי

20:00 – 19:00 – קיימות או למות – שמוליק שוורץ

21:00 – 20:00 – חשיבה מנטאלית – עדי טפר

22:00 – 21:00 – חקר ההצלחה – לנה ברונשטיין

22:00 – 21:00 – מטעמי קשב – שרי שמואלי

23:00 22:00 – Tv – Law – עו"ד מאיה רקח

23:00 – 22:00 – "ערות בלילה" – עו"ד ענבר דרור

01:00 – 23:00 – אפטר פארטי – עופר בוחניק

10:00 – 08:00 – האור בקצה – ליאור פיק

11:00 – 10:00 – לב הזוגיות  – יערה לב

11:00 – 10:00 – תוכנית חדשה – לוסי חדד

12:00 – 11:00 – מדברים את זה – מורן בובליל

13:00 – 12:00 – משפחה במשפט – עו"ד בני דון יחייא ועו"ד הילה זיסמן

13:00 – 12:00 – "מדברות עסקים" – אורלי אברהמי

14:30 – 13:00 – שישי ישראלי תמיד בשבילי – איציק שם טוב 

16:00 – 14:30- שישי ערכי לארץ ישראל אהובתי  – גד ריבובסקי

16:00 – 14:30 – זמן נקודותיים – טל פאר

18:00 – 16:00 – מועדון הויניל  – גיל אשכנזי

19:00 – 17:30 – שידור מהלב – ד"ר ישראל סלע

20:00 – 19:00 – black infamous radio – עידן נפתלי

21:00 – 20:00 – על רפואה ובריאות (בשפה הרוסית) – סרגיי גולדין

22:00 – 21:00 – אונגקנאכט – עינת יוהנסן

23:00 – 22:00 – חכמת האוכל – השף שי לב

23:00 – 22:00 – מוטיבציה – מוטי חבר

24:00 – 23:00 – דרך הגב- שיחות על בריאות וכירופרקטיקה – ד"ר רונן מנדי

01:00 – 24:00 – הלילה השביעי – סיפורי לילה – צח בן-שמואל

השקת האולפן החדש ברמת-גן

שירים מומלצים שכדאי להכיר !

ישראל סלע - קאבר - חלון לים התיכון

מאיה רקח - מומלץ

ליאור פיק - חדש

איריס לונדון זולטי - חדש