השקת האולפן החדש ברמת-גן

הכוח עוזר חוזר לאנשים

מה זה הרדיו הזה...

הרדיו החברתי הראשון הוקם ב 1.1.2017 על ידי עוז מזרחי במטרה לתת שיוויון הזדמנויות בתחום שידורי הרדיו והגשמת חלומם של אלפי אנשים.

הרדיו הראשון בישראל שמשדר ללא מטרות רווח – ללא פרסומות וללא חדשות וזאת ע"מ להעלות על סדר היום נושאים חברתיים.

הרדיו החברתי הראשון הוא רדיו שבו כל אדם או אומן צעיר שמסוגל ורוצה לשדר או להופיע ברדיו יוכל לעשות זאת בדרך הכי פשוטה.

ברדיו החברתי הראשון הצופה או המאזין הם חלק בלתי נפרד מהשידור והם יכולים להגיב לשידור בזמן אמת!

כאן תוכל למצוא בית ליצירת והקלטת ה PODCAST המושלם עבורך!

היזם

לעולם אל תוותר על החלום שלך…

 

הסיפור של עוז מזרחי הוא סיפור על נחישות והצלחה.

אדם שהצליח להגשים חלום ודילג על כל המכשולים שהוצבו בדרכו, עד שהגיע למקום בו הוא ניצב היום – בעל תחנת הרדיו האינטרנטי הגדולה והמואזנת ביותר
בארץ עם מעל ל – 130 מגישים !

הסיפור של עוז מתחיל אי שם בגיל 13, שהוא הבין שמוזיקה היא הדבר שגורם לו הכי הרבה שמחה! הוא רכש ציוד לבניית עמדת תקלוט, והחל לשמש כתקליטן במסיבות כיתה. מהר מאוד הועבר מפה לאוזן הידיעה על התקליטן הצעיר והמוצלח ומהר מאוד מצא עצמו מתקלט בימי הולדת ואפילו במתנסים, ובתוך מספר
חודשים הפך לתקליטן מבוקש והחל לתקלט גם באירועים גדולים…

והוא הרגיש כמי שמגשים את החלום … אך עדיין משהו היה חסר !

להמשך קריאה

האפליקציה החברתית

תכירו את האפליקציה של הרדיו החברתי הראשון

שתחבר אותכם לכל התכניות המעולות שלנו בלייב,

לשמוע הקלטות של תכניות אהובות ולהישאר

מחוברים לקצב של הרדיו החברתי הראשון.

השדרנים שלנו

מעל ל- 100 תוכניות

לוח שידורים

** שעות המופיעות בכפילות בלוח הם תוכניות במתכונת שבוע כן שבוע לא לסירוגין

10:00 – 09:00 – מתחבטי מקצוע – אירית חומסי

10:00 – 09:00 -רז בשידור – רז רפאל

11:00 – 10:00 – תיבת פנדורה – יהודה רחנייב

11:00 – 10:00 – תוכנית חדשה – רועי בר יוסף

13:00 – 12:00 – בשידור  – רותה פפיאשוילי

13:00 – 12:00 – מקום בלב – תוכנית הרדיו של ארגון אלמנות ויתומי צה"ל – לי טורסטון  עדני 

14:00 – 13:00 – בשידור  – אורי אביטל

14:00 – 13:00 – עו"ד קריכלי לשירותך – עו"ד גל קריכלי

15:00 – 14:00 – התוכנית לגיל השלישי – עינת קולמן

16:00 – 15:00 – תוכנית חדשה – אסף מליחי

16:00 – 15:00 – בשידור – יעל עופר צמח

17:00 – 16:00 – ראשון בסטארט אפ- ליאור כהן

18:00 – 17:00 – על עיצוב ושייכות – ענבר בן צבי

18:00 – 17:00 – בשידור – בטי שרם

19:00 – 18:00 – תוכנית הנדלן של ישראל עו"ד חן בוארון

20:00 – 19:00 – על א.נשים – לימור רייך

21:00 – 20:00 – תכל'ס חברתי – הגר גזית 

23:00 – 21:00 – הרוקנרול של החיים – פז מושקוביץ

23:00 – 22:00 – האומץ לחלום – אורן צדקיהו

24:00 – 23:00 – אושפיזין ברדיו – משה אושפיז

24:00 – 23:00 – מקסירוק – מקס גן-זך

08:00 – 07:00 – בשידור – שרי שמואל

09:00 – 08:00 – הקוד הבריאותי – איציק וקסלר

11:00 – 09:00 – שירים וסיפורים – אלי אור

10:00 – 09:00 – בשידור – נגה בנימין

11:00 – 10:00 – לב הזוגיות – יערה לב

13:00 – 11:00 – שירת המוזות ומה שבינהם – דורין מרגלית

14:00 – 13:00 –  בשידור – ליאור גור

15:00 – 14:00 – עושות שינוי – קארין אינס

17:00 – 15:00 – פסקול חיי – אבי אשכנזי

18:00 – 17:00 – נגיעות במודעות – אתי דמרי

19:00 – 18:00 – בשידור – רונה נונה מיכאלי

19:00 – 18:00 – בשידור – ולדימיר שלייפר

20:00 – 19:00 – זהות – אניס קדיס

20:00 – 19:00 – מתחבטי מקצוע – שירז שגיא ואירית חומסי

22:00 – 20:00 –  קופסת ההפתעות – יוליה סולומון

22:00 – 20:00 –  בשידור – דודו אדרעי

24:00 – 22:00 – לילה יווני כל שני – ניסים ומוטי מרכדי

 

09:00 – 08:00 – לקום בעוצמה – ערן שומרון

10:00 – 09:00 – בשידור – יהלי אדמתי

11:00 – 10:00 – בשידור – מיכל לבבי

11:00 – 10:00 – בשידור – עמליה שכטר

12:00 – 11:00 – בשידור – תמי קראוס

13:00 – 12:00 – קונצנזוס – עו"ד אדוה ננטל

14:00 – 13:00 – קפה עם אופי – אופירה עזריאלי

14:00 – 13:00 – בשידור – דורית חרמון

15:00 – 14:00 – בשידור – טליה חלבה

16:00 – 15:00 – רגעים קסומים – עופרה אביזוב חיון

18:00 – 16:00 – זוכרים את השירים – דני אדלסון

19:00 – 18:00 – אצלנו בחצר – רוני אברהם

22:00 – 19:00 – עוז מזרחי מארח

24:00 – 22:00 – על רוח חומר ומה שבינהם – מירי הלמן

 

09:00 – 08:00 – תוכנית הבוקר  – נחמה עידו

09:00 – 08:00 – הילה של אהבה  – הילה מנחם:

10:00 – 09:00 – מתנהלים בחכמה – אמיר צוקר

11:00 – 10:00 – סליחה יום יומית – חדי חזן

12:00 – 11:00 – מדעי הרוח – מונה קל-שגב

12:00 – 11:00 – גברים ,נשים ומה שבינהם  – לילית שטיינבוק

13:00 – 12:00 – חיים בעוצמה – גליה דונת לויטן ואירה דותן

13:00 – 12:00 – ענת מאירה על אנשים ויחסים  – ענת נדיר

14:00 – 13:00 – חיה בדיגיטל – נתלי רוגל

14:00 – 13:00 – תוכנית חדשה – מיכל יערון

15:00 – 14:00 – קבלו אותה – ריילי בריל

17:00 – 15:00 – תמרורים של החיים – זוהר קרואני 

18:00 – 17:00 – האנשים להם חיכינו – איריס לונדון זולטי

19:00 – 18:00 – בשידור – אורית רז

19:00 – 18:00 – ההרצאה הכי טובה בעיר – דליה הוכברג

20:00 – 19:00 – פוליטיקאיות צעירות – ניצן סניור

20:00 – 19:00 – בשידור – תדי נחמד וליאור פיק

21:00 – 20:00 –  לגיל הרך – מירי שליטין

21:00 – 20:00 –  just show up – מלי זנזורי

22:00 – 21:00 – עושים אהבה – הילה ידעי

24:00 – 22:00 – קצת לפני חצות – יוני אסף

10:00 – 08:00 – ריטמו על הבוקר – רוני לוגאסי

11:00 – 10:00 – הכל פוליטיקה – אבישי סגל , אורן שטרנברג

12:00 – 11:00 – הר הכסף – נטע מרום

12:00 – 11:00 – לסלול את בדרך ללקוח הבא – ליאור עקירב

13:00 – 12:00 – האומץ לשנות – על התמכרות גמילה ומה שביניהם – פז אידן

14:00 – 13:00 – זוג בזיג זוג – ריקי עזרא

15:00 – 14:00 – תוכנית חדשה –  ויקטוריה סיני-נמיר

15:00 – 14:00 – תוכנית חדשה – עטליה אוברמן

18:00 – 17:00 – מותגים אנושיים בעולם העסקי – טלי רוזן

18:00 – 17:00 – ועכשיו אני – ינאי דותן

19:00 – 18:00 – על עסקים חדשנות ומשפט – עו"ד ליאור פיק

20:00 – 19:00 – הבמה המשפטית – מאיה רקח

20:00 – 19:00 – קיימות או למות – שמוליק שוורץ

21:00 – 20:00 – חשיבה מנטאלית – עדי טפר

22:00 – 21:00 – חקר ההצלחה – לנה ברונשטיין

22:00 – 21:00 – משחקים בתדרים – מור טולדנו

23:00 22:00 – אנשים מדברים עסקים משפחתיים – יעל דור

01:00 – 23:00 – אפטר פארטי – עופר בוחניק

08:00 – 07:00 – מדברים ילדים – טל קבסה

10:00 – 08:00 – האור בקצה – ליאור פיק

12:00 – 11:00 – מדברים את זה – מורן בובליל

12:00 – 11:00 – ספרי ניב – יהודה ניב

13:00 – 12:00 – משפחה במשפט – עו"ד בני דון יחייא ועו"ד ענבר דרור

14:00 – 13:00 – שישי ישראלי תמיד בשבילי – איציק שם טוב 

16:00 – 14:00 – שישי חברתי – פוליטיקה, ראיונות, מוסיקה –  אייבי בנימין

17:00 – 16:00 – תוכנית חדשה  – גד ריבובסקי

17:30 – 16:30 – זמן נקודותיים – טל פאר

19:00 – 17:30 – מועדון הויניל  – גיל אשכנזי

19:00 – 17:30 – שידור מהלב – ד"ר ישראל סלע

20:00 – 19:00 – בשידור חסאן ענטאר

21:00 – 20:00 – על רפואה ובריאות (בשפה הרוסית) – סרגיי גולדין

22:00 – 21:00 – אונגקנאכט – עינת יוהנסן

23:00 – 22:00 -black infamous radio – עידן נפתלי

24:00 – 23:00 – דרך הגב- שיחות על בריאות וכירופרקטיקה – ד"ר רונן מנדי

01:00 – 24:00 – הלילה השביעי – סיפורי לילה – צח בן-שמואל

רוצים להשתלב בתעשיית הבידור ?

חולמים להיכנס לעולם הבידור ?

רוצים שמישהו יגלה את הכשרון שלכם ?

הרדיו החברתי הראשון עוזר לכם להשתלב בתעשיית הבידור בישראל  לחצו כאן  הירשמו חינם ותגשימו חלום 

שירים מומלצים שכדאי להכיר !

להקת הדרך - מרגש - שמע בני

חננאל - חדש - יש כאן אור