לוח השידורים החדש לשנת 2024
** עקב המצב הביטחוני יש תוכניות שלא רשומות בלוח השידורים
** עקב המצב ייתכנו שינויים בלוח השידורים
** שעות המופיעות בכפילות בלוח הם תוכניות במתכונת שבוע כן שבוע לא לסירוגין
** כל התוכניות הם תוכניות בשידור חי בלבד - אנחנו לא משדרים תוכניות חוזרות בערוץ
10:00 – 09:00 – "לנהל בלי להתבלבל" – אילן סלה
11:00 – 10:00 – תיבת פנדורה – יהודה רחנייב
12:00 – 11:00 – לראות את האור – מירי שניאורסון – נפלאות
13:00 – 12:00 – כמוזה וגיוס נפגשים – דורית חלפון
14:00 – 13:00 – ראשון בסטארט אפ – ליאור כהן
18:00 – 17:00 – על עיצוב ושייכות – ענבר בן צבי
19:00 – 18:00 – לסלול את בדרך ללקוח הבא – ליאור עקירב
20:00 – 19:00 – נשים , יחסים , נדל"ן – ורד שיינברום הודסמן
20:00 – 19:00 – "הקולקטיב" – רותה פפיאשוילי
21:00 – 20:00 – תכל'ס חברתי – הגר גזית
23:00 – 21:00 – מיבשת ליבשת ברשת – עדי גמליאל
23:00 – 22:00 – עדי וייס
24:00 – 23:00 – show-business – תומר הלדשטיין
11:00 – 9:00 – היחדיה המיוחדת ללוחמה בעצבות – הרב אהוד שדה
17:00 – 15:00 – פסקול חיי – אבי אשכנזי
18:00 – 17:00 – מזווית אישית – אבישי סגל
19:00 – 18:00 – רונה נונה מיכאלי מארחת
19:00 – 18:00 – על משכנתאות – ולדימיר שלייפר
20:00 – 19:00 – סיבוב נוסטלגי – גור אריה
22:00 – 20:00 – קופסת ההפתעות – יוליה סולומון
22:00 – 20:00 – משחקים מחוץ לקופסה – פאניה גרינשפון
24:00 – 22:00 – לילה יווני כל שני – ניסים ומוטי מרכדי
9:00 – 7:00 – סיפורים מהחיים – מנשה נחום
11:00 – 9:00 – קסם הבריאה – אוראל מיימון
12:00 – 11:00 – אצלנו בחצר – רוני אברהם
18:00 – 16:00 – זוכרים את השירים – דני אדלסון
20:00 – 18:00 – עוז מזרחי מארח
22:00 – 21:00 – שעה עם – דוד אלהרר
24:00 – 23:00 – בתנועה – אורן צדקיהו
09:00 – 07:00 – שירים וסיפורים – אלי אור
10:00 – 09:00 – מתנהלים בחכמה – אמיר צוקר
11:00 – 10:00 – כל האמת בפנים – קטי קלרטי
12:00 – 11:00 – הורים ונהנים – מירב גבע גרומר
19:00 – 18:00 – זהות – אניס קדיס
19:00 – 18:00 – כלכלי מנטלי – נחמה אידו
20:00 – 19:00 – מיומנות עתיד – שירז שגיא
21:00 – 20:00 – על ירושה ונדל"ן – פרדי מושקוביץ
22:00 – 21:00 – חקר ההצלחה – ילנה ברונשטיין
22:00 – 21:00 – ערות בלילה – עו"ד ענבר דרור
10:00 – 08:00 – ריטמו על הבוקר – רוני לוגאסי
10:00 – 08:00 – על רוח חומה ומה שבינחהם – מירי הלמן
11:00 – 10:00 – חברתי בשניים – עו"ד הד"ר גיא אקוקה
12:00 – 11:00 – סיפורים עסקים והשראה – טליה הלפרין
13:00 – 12:00 – מדברות יחסים – רונה באבו
14:00 – 13:00 – זוג בזיג זוג – ריקי עזרא
16:00 – 15:00 – "הגיגים" – עודד רחלי וראובן קפלן
17:00 – 16:00 – "אקטואורן" – אורן שטרנברג
18:00 – 17:00 – מותגים אנושיים בעולם העסקי – טלי רוזן
19:00 – 18:00 – בדרך הגב – ד"ר רונן מנדי
21:00 – 20:00 – חשיבה מנטאלית – עדי טפר
22:00 – 21:00 – ההרצאה הכי טובה בעיר – דליה הוכברג
23:00 – 22:00 – כלים וצלילים – תמר אמיר
01:00 – 23:00 – אפטר פארטי – עופר בוחניק
10:00 – 08:00 – קול שישי – אודי ותמר
10:00 – 9:00 – קול הערבית – רועי סארג' גולן
11:00 – 10:00 – טנדו – אקטואליה ויהדות – אברי גלעד והרב גוטליב
12:00 – 11:00 – בריאות עליכם – טליה עמית ומאיה ספירסקי
12:00 – 11:00 – מסתכלים קדימה – ישראל 2024 – ד"ר אלכס קפלון
13:00 – 12:00 – משפחה במשפט – עו"ד בני דון יחייא
13:00 – 12:00 – "מדברות עסקים" – אורלי אברהמי
14:30 – 13:00 – שישי ישראלי תמיד בשבילי – איציק שם טוב
16:00 – 14:30- שישי ערכי לארץ ישראל אהובתי – גד ריבובסקי
16:00 – 14:30 – זמן נקודותיים – טל פאר
19:00 – 17:30 – שידור מהלב – ד"ר ישראל סלע
21:00 – 19:00 – שעה עם גבי נתן – גבי נתן
22:00 – 21:00 – אונגקנאכט – עינת יוהנסן
24:00 – 22:00 – black infamous radio – עידן נפתלי