לוח שידורים

מעל

09:00 – 08:00 – גולדברג מארח – עו"ד אוריאל גולדברג

10:00 -09:00 – מתחבטי מקצוע – אירית חומסי / "אור-דה" – ויקטוריה אורטי

11:00 – 10:00 – מכירות חוסן מנטלי ומה שביניהם – קובי יהודה

12:00 – 11:00 – זמן הורים  – בהגשת ענת בן סלמון ועופר ארז ויעל פלקר

13:00 – 12:00 – סיפורי קריירה –  אמיתי דוידזון / עובדים על זה, תוכנית על הגשמה מקצועית  – ליטל כסיף שניידר  

14:00 – 13:00 – מתגרשים לדרך חדשה – קרן בנימין

15:00 – 14:00 – קולמן לגיל השלישי – עינת קולמן

16:00 – 15:00 – תוכנית בספרדית – רוזליה חפץ

17:00 – 16:00 – 'כל מה שמספרים לכם' – גדי בן לביא /תקליטניות או לא להיות – אודיה אלון

18:00 – 17:00 – על עיצוב ושייכות – בהגשת ענבר בן צבי  / "אנשים מדברים עסקים משפחתיים" – יעל דור

19:00 – 18:00 – הכל מהקול –  בהגשת הזמרת אליזט

20:00 – 19:00 – #סטורי עם שרון שחר / פוגשים בריאות – יפעת מונולוביץ

21:00 – 20:00 – תכל'ס חברתי – הגר גזית

22:00 – 21:00 – צלילים ממאדים שירים מנגה –  נגה גיסיס

22:00 – 23:00 – החופש לבחור – נדב יופה נבו / שעת עונג – על מיניות יחסים ואינטימיות  שרית גל כהן 

00:00 – 23:00  האומץ לחלום – אורן צדקיהו / עלה לי בלילה –  אדיר מור ושי אוחנה 

09:00 – 08:00 – "בניין האומה" – נטע אריאלי בן אור

11:00 – 09:00 – שירת המוזות ומה שביניהן – דורין מרגלית

12:00 – 11:00 – Остров – אנסטסיה בילדר /  השעה של תחיה בן דור

13:00 – 12:00 –  סופרים מספרים – יהודה ניב

14:00 – 13:00 – הצד המואר של הירח – תומר ורשה / הכרויות – זוגיות – אהבה – קרן סהר עופרי

15:00 – 14:00 – הכ(קו)ל בראש – שרית סיאס / רוח האדם – יפעת קדם יהל

17:00 – 15:00 – פסקול חיי – אבי אשכנזי

18:00 – 17:00 – נגיעות במודעות , ידע , ריפוי , אהבה – אתי דמרי

19:00 – 18:00 – חוכמת הפיות – אסתר בניטה ואריאן גדות / 

20:00 – 19:00 – זהות – אניס קדיס / "העסקה קשובה אנושיות בעבודה" – שירז שגיא ואירית חומסי

22:00 – 20:00 – "הפרוייקט" – חגי גולן / קופסאת ההפתעות – יוליה סולומון

00:00 – 22:00 – לילה יווני כל יום שני – ניסים ומוטי מרדכי

09:00 – 08:00 – תוכנית הבוקר של יום ג' – שירי נויימן

10:00 – 09:00 – מסדרונות הלב – חגית אריאלי שיינפלד / טליה בשידור

11:00 – 10:00 – מימון המונים להגשמה – בהגשת מיטל בר-זוהר

12:00 – 11:00 – סיפורי בתים – בהגשת אורלי אלבו

13:00 – 12:00 – כסף טבעי – בהגשת קובי מילנר

14:00 – 13:00 – קונצנזוס התוכנית לקידום הגישור הישראלי – עו"ד אדוה ננטל

15:00 – 14:00 – מדברים הורות  – נורית ינקלביץ

16:00 – 15:00 – רגעים קסומים בתהילים – בהגשת עופרה אביזוב חיון

17:00 – 16:00 – מספרים מספרים – הנומרולוג יחזקאל קרינדי

18:00 – 17:00 – מגדלים הורים – אורלי נייגר / crossing cultures – אסף נייג'ר – תוכנית בשפה האנגלית

19:00 – 18:00 – "אצלנו בחצר" מדברים על חינוך וחינוך מיוחד – רוני אברהם

21:00 – 19:00 עוז מזרחי בשידור חי

22:00 – 21:00 – אתם זוכרים את השירים – דני אדלסון / פותחים שיחה – עדי ואן ולסן 

23:00 – 22:00 – "בואי כמו שאת" – מיכל בנדק / אוסנת בשידור

00:00 – 23:00 –  מאיה אור בשידור /

01:00 – 00:00 – קול העולם – עידן טולדנו

09:00 – 08:00 – הקוד הבריאותי – איציק וקסלר
10:00 – 09:00 – מתנהלים בכחמה – אמיר צוקר
11:00 – 10:00 – סליחה יומיומית – חדי חזן
12:00 – 11:00 – "מדעי הרוח" – מונה קל-שגב / התפתחות אישית – לילית שטיינבוק
13:00 – 12:00 –  תרבות וצריכה – טלי רוזן / יהדות בגובה הלב – סיון ועדי סיון ארז ועדי בלוטריך
14:00 – 13:00 – "חיות בדיגיטל " – בהגשת שלי סבר ונתלי רוגל
15:00 – 14:00 – קול האקדמיה – ריילי בריל
16:00 – 15:00 – זמן איכות – בהגשת תמי זייף
17:00 – 16:00 – אוריינטל אקספרס – רותי טוייל / תמרורים של החיים – זוהר קרואני
18:00 – 17:00 – האנשים להם חיכינו – בהגשת איריס לונדון
19:00 – 18:00 – NLP בכל רביעי – טל ויקטור סבג
20:00 – 19:00 – השראה יומית – טל ויינר
21:00 – 20:00 –  שיחות נפש עם סימה – סימה עמיאל כהן / רגעי נחת מדברים על חינוך ותרבות – שליטין מירי 
22:00 – 21:00 – "עושים אהבה" – על אהבה פנימית ועשייה משמעותית – הילה ידעי
23:00 – 22:00 – החדשות הטובות של… רעות בנימין
0100 – 23:00 –  

10:00 – 08:00 – ריטמו על הבוקר – בהגשת רוני לוגאסי

11:00 – 10:00 – מדברים אקטואליה  אבישי סגל ואורן שטרנברג

12:00 – 11:00 – כסף אמיתי – נטע מרום / ליאור עקירב בשידור

13:00 – 12:00- האומץ לשנות – על התמכרות גמילה ומה שביניהם – פז אידן 

14:00 – 13:00 – זוג בזיג זוג – בהגשת ריקי עזרא

15:00 – 14:00 – דרך הפרידה בשביל הצמיחה – בהגשת אסף חליף 

16:00 – 15:00 – תוכנית בשפה הרוסית בהגשת מרינה

18:00 – 16:00 – היוצרים הצעירים – חן אדיב 

19:00 – 18:00 – על ספת הגרפולוג – בהגשת הגרפולוגית והמשוררת מיכל דורון

20:00 – 19:00 – אורנג'דה – תוכנית אילטור – בהגשת אורן שני

21:00 – 20:15 – תעשיית האופנה – תכנית אופנה שבועית עם טל דקל ואיתי גורביץ'

22:00 – 21:00 – לחישות מהפוט – קרן כהן רייפמן / השראה גדולה לחיים – נויה או יהב

23:00 * 22:00 – דע מדע – גיא נמיר / השראה גדולה לחיים – נועה אור יהב

01:00 – 23:00 – אפטר פארטי – עופר בוחניק

10:00 – 08:00 – בין השורות – שני בלקין

11:00 – 10:00 – שישי משפטי – עו"ד ענבל פלאח יעקב ועו"ד אבי אריה / חן בוארון בשידור

12:00 – 11:00 – מינט וקינמון – קרן אוסטין /The Winners – בהגשת חני עבודי

13:00 – 12:00 – מוסיקאלי –  טניה וינוקור

14:00 – 13:00 – שישי ישראלי תמיד בשבילי – איציק שם טוב וגיא ריגאי

16:00 – 14:00 – שישי חברתי – פוליטיקה, ראיונות, מוסיקה – בהגשת אייבי בנימין

17:00 – 16:00 – נועה מנשה בשידור

19:00 – 17:00 – בטעם לטיני – גיל אשכנזי

19:00 – 18:00 – עירית שדות בתוכנית חדשה

20:00 – 19:00 – "חשיבה מנצחת" – הפן המנטאלי של עולם הספורט התחרותי – עדי טפר

21:00 – 20:00 – הכל על בריאות  (בשפה הרוסית והעברית) – סרגיי גולדין

22:00 – 21:00 – פותחים את השבוע עם מוסיקה טובה – בהגשת עינת יוהנסן

00:00 – 23:00 – בדרך הגבעל בריאות וכירופרקטיקה  ד"ר רונן מנדי

01:00 – 00:00 – "הלילה השביעי – סיפורי לילה" – צח בן שמואל

סגירת תפריט