לוח שידורים

בשידור

    no events found

11:00 – 10:00 – מכירות חוסן מנטלי ומה שביניהם – קובי יהודה

12:00 – 11:00 – חוקי החיים – בהגשת אלין פימה קזרנובסקי

13:00 – 12:00 – עובדים על זה- ליטל כסיף שניידר

14:00 – 13:00 – מתגרשים לדרך חדשה – קרן בנימין

15:00 – 14:00 – קולמן לגיל השלישי – בהגשת עינת קולמן

16:00 – 15:00 – תוכנית בספרדית – רוזליה חפץ

17:00 – 16:00 – גלי חי בשידור חי 

18:00 – 17:00 – תוכנית העיצוב של ענבר בן צבי ודורון שרף / אנשים מדברים עסקים משפחתיים – יעל דור

19:00 – 18:00 – הכל מהקול –  בהגשת הזמרת אליזט

20:00 – 19:00 – סטורי עם שרון שחר / פוגשים בריאות – יפעת מונולוביץ

21:00 – 20:00 – תכל'ס חברתי – הגר גזית

22:00 – 23:00 – המיסטיקנים הסינים / תוכנית חדשה בקרוב

00:00 – 23:00 – מיליון סיבות להיות מאושרים – אסף יערי / מדברים גאווה – כפיר קלברס

09:00 – 08:00 – בניין האומה – נטע בן אור אריאלי

11:00 – 09:00 – שירת המוזות ומה שביניהן – דורין מרגלית

12:00 – 11:00 – סופרים מספרים – יהודה ניב

13:00 – 12:00 – בריאות לפי היהדות – מנחם שיר

14:00 – 13:00 – פרופיילרים – איתן שגב

15:00 – 14:00 – אוריה מארח שליחי אור – אוריה פולק

17:00 – 15:00 – פסקול חיי – אבי אשכנזי

18:00 – 17:00 – נגיעות במודעות – אתי דמרי

19:00 – 18:00 – אמנים בעשייה – עדי בן בוחר ואבי זילברמן / נתנאל אלמליח עושה לי את היום

20:00 – 19:00 – אושר ועושר – עוזי בציר / זהות – אניס קדיס

22:00 – 20:00 – עוז מזרחי מארח תוכנית אירוח אישי

00:00 – 22:00 – לילה יווני – ניסים ומוטי מרדכי

09:00 – 08:00 – תוכנית הבוקר של יום ג' – שירי נויימן

10:00 – 09:00 – נשים על הגל – בהגשת ארי-אל

11:00 – 10:00 – מימון המונים להגשמה – בהגשת מיטל בר-זוהר

12:00 – 11:00 – סיפורי בתים – בהגשת אורלי אלבו

13:00 – 12:00 – כסף טבעי – בהגשת קובי מילנר

14:00 – 13:00 – שיחות על יחסים – נורית חנקילביץ

15:00 – 14:00 – עושים עסק – אמיר צוקר

16:00 – 15:00 – רגעים קסומים בתהילים – בהגשת עופרה אביזוב חיון

17:00 – 16:00 – מספרים מספרים – הנומרולוג יחזקאל קרינדי

18:00 – 17:00 – התוכנית של ג'וזי דיווין 

19:00 – 18:00 – אצלנו בחצר – רוני אברהם

21:00 – 19:00 – Oz Playlist

22:00 – 21:00 – אתם זוכרים את השירים – דני אדלסון

23:00 – 22:00 – חפירה נגדית – מורן צוקרמן ונדב פרנקל

00:00 – 23:00 – חפירה נגדית – מורן צוקרמן ונדב פרנקל / תוכנית חדשה בהגשת דקל יה

10:00 – 09:00 – תוכנית הבוקר של נטע רוזנטל

11:00 – 10:00 – קונצנזוס – עו"ד אדוה ננטל

12:00 – 11:00 – זמן הורים –  בהגשת ענת בן סלומון ועופר ארז

13:00 – 12:00 – חיים בקצב – טלי נרדי 

14:00 – 13:00 – "חיים בדיגיטל עם שלי ונתלי" – בהגשת שלי סבר ונתלי רוגל

15:00 – 14:00 – קול האקדמיה – ריילי בריז

16:00 – 15:00 – זמן איכות – בהגשת תמי זייף

17:00 – 16:00 – "סליחה יומיומית" – בהגשת חדי חזן 

18:00 – 17:00 – האנשים להם חיכינו – בהגשת איריס לונדון 

19:00 – 18:00 – צועדים לחופה – בהגשת אורן בן דוד

20:00 – 19:00 – מועדון ה 27 – ניב דשא ותמיר זוהר

21:00 – 20:00 –  זמן פציעות – מכירות, חוסן מנטלי ומה שביניהם / שחנ"פ עם סימה – סימה עמיאל כהן

22:00 – 21:00 – החדשות הטובות של… מגישה רעות בנימין

20:00 – 22:00 – המסיבה – סלי מורדכי ניר פרנסיס

10:00 – 09:00 – ריטמו על הבוקר – בהגשת רוני לוגאסי

11:00 – 10:00 – הכל פוליטיקה – אבישי סגל ואורן שטרנברג

13:00 – 12:00 – תוכנית לדשה בקרוב  / האומץ לשנות – על התמכרות גמילה ומה שביניהם – פז אידן

14:00 – 13:00 – זוג בזיג זוג – בהגשת ריקי עזרא

15:00 – 14:00 – דרך הפרידה בשביל הצמיחה – בהגשת אסף חליף / צבעים בקפה – אסף ניצה וגיא

16:00 – 15:00 – תוכנית בשפה הרוסית בהגשת מרינה

17:00 – 16:00 – היוצרים הצעירים – חן אדיב / תוכנית חדשה בהגשת רוזין רוזנבלום

18:00 – 17:00 – היוצרים הצעירים – חן אדיב

19:00 – 18:00 – על ספת הגרפולוג – בהגשת הגרפולוגית מיכל דורון

20:00 – 19:00 – אורנג'דה – בהגשת אורן שני

22:00 – 20:00 – נוסטלגיה ים תיכונית – בהגשת חגי גולן

00:00 – 22:00 – השראה גדולה לחיים – נויה אור יהב / הקול אהבה – נצח אזולאי סקורניק

01:00 – 00:00 – אפטר פארטי – עופר בוחניק

10:00 – 08:00 – "טיפות של טל" תוכנית הבוקר בהגשת טל ויקטור סבג 

11:00 – 10:00 – "הזמן הוא אני" תקשור ריפוי מסרים   גלי כהן ועדי דרזי הראל

12:00 – 11:00 – בין השורות – שני בלקין

13:00 – 12:00 – מוסיקאלי –  טניה וינוקור

14:00 – 13:00 – שישי ישראלי תמיד בשבילי – איציק שם טוב

16:00 – 14:00 – שישי חברתי – פוליטיקה, ראיונות, מוסיקה – בהגשת אייבי בנימין

18:00 – 16:00 – בטעם לטיני – גיל אשכנזי

19:00 – 18:00 – תעשיית האופנה – טל דקל ואיתי גורביץ'

20:00 – 19:00 – מיקוד להצלחה – אימון מנטאלי להצלחה מעשית – עדי טפר

21:00 – 20:00 – על רפואה ובריאות (בשפה הרוסית) – סרגיי גולדין

22:00 – 21:00 – פותחים את השבוע עם מוסיקה טובה – בהגשת עינת יוהנסן

23:00 – 22:00 – שעה של תובנות עם איל חובב

00:00 – 23:00 – שיחות על בריאות וכירופרקטיקה  ד"ר רונן מנדי

01:00 – 00:00 – תוכנית חדשה בקרוב

סגירת תפריט