עוז מזרחי החל את דרכו כתקליטן צעיר כבר בגיל 13 במסיבות כיתה, ימי הולדת ומתנ"סים.
בתוך מספר חודשים הפך לתקליטן מבוקש והחל לתקלט באירועים גדולים.
ההשראה שהשפיע על מהלך חייו של עוז קרתה בגיל 14 כאשר לראשונה ראה את סרטו של כריסטיאן סלייטר בשם "רדיו חזק".
מאז הסרט נכנס בו חיידק הרדיו וחלומו הגדול מאז היה להיות שדרן ולהשמיע את קולו על גלי הרדיו.
בשנת 1994 בנה בחדרו שבבית הוריו קיט של משדר רדיו ושידר לדיירי הבניין.
בשנת 1995 החליט עוז לצאת מבית הוריו ובמשך חמש השנים הבאות הקים ושידר במקומות שונים בתחנות רדיו פרטיות שונות. תוכניותיו היו מוצלחות ומואזנות על ידי אלפי מאזינים.
בשנת 2000 לאחר שבנה תחנת רדיו פרטית גדולה מתוך מחסן באזור תעשייה, לראשונה סגר משרד התקשורת לעוז את התחנה. אבל חלום השידור זרם עדיין בעורקיו והאש בערה בו והוא לא היה מוכן לוותר.
בין השנים 2003-2016 התחיל עוז ללמוד לימודי רדיו ותקשורת במכללה למנהל, באוניברסיטת בר אילן, בבית הספר של מר גדעון רייכר, במכללת רדיו תל אביב, ובבית הספר בלה בלה לתקשורת.
יותר מעשור שעוז לומד ובו זמנית מנסה להתקבל לשדר בתחנות רדיו שונות אזוריות וארציות וללא מענה. התשובות שעוז נהג לקבל מתחנות אלו היו שליליות בטענה שעוז לא מספיק מוכר ואין לו מספיק קשרים. לכן לאחר ניסיונות רבים ללא הצלחה החליט עוז לקחת את העניינים לידיים ולפרוץ את דרכו באופן עצמאי בתחום השידור.
בתחילת שנת 2017 הקים עוז בכוחות עצמו את "הרדיו החברתי הראשון" במטרה להגשים את חלומו ואת חלומם של שדרנים, זמרים, סופרים, אומנים ויוצרים רבים נוספים למצוא במה בה כל אחד יוכל לשתף את כשרונו ויכולותיו ברבים ללא הצורך בקשרים.

סגירת תפריט