משאית ה-LIVE הראשונה בישראל

המשאית השקופה , מה זה ...

'המשאית השקופה' המענה האולטימטיבי לתקשורת, אירועים ופרסום

תרשו לנו להציג בפניכם את 'המשאית השקופה' – האולפן הנייד השקוף הראשון בישראל הנושא תו תקן ממכון התקנים הישראלי והמשויך לגוף שידור.

'המשאית השקופה' מהווה קפסולה המבודדת מהחוץ בזכות היותה בנויה מקירות שקופים אקוסטיים, דבר המאפשר בידוד לנמצאים בתוכה: הן אקוסטי והן מבחינת מגע ישיר עם קהל,  אך היא אינה יוצרת תחושה לא נעימה לקהל או לשדרנים, בזכות השקיפות המאפשרת לצפות במה שקורה בתוכה.  

במשאית בנוי אולפן המצוייד בציוד החדיש והמקצועי ביותר בתחום, ומאפשר חיבור ישיר בשידור STRIMING  LIVE  לרשתות החברתיות ושידור ישירות ל ZOOM / SKYPE ולתחנות רדיו / טלויזיה. האולפן כולל בין היתר מערכת אודיו ווידאו מלאה בעלת 3  מצלמות וציוד תקשורת מקצועי, בכדי להעביר כל אירוע בשידור חי לכל מקום ומכל מקום. אנו עובדים עם  תוכנת שידור מקצועית המאפשרת להעביר לינק סאונד ישיר לתחנות רדיו / טלויזיה.

המשאית השקופה מהווה פיתרון מושלם לעיריות / מתנסים / עמותות / ארגונים מסחריים / בתי ספר / ועדי עובדים או כל גוף אחר, אשר מעוניין להגיע לקהל גדול בקלות ובצורה ויראלית כך שהאירוע ישותף ויהפוך לסרטון ויראלי.

התא השקוף מעבר להיותו כמובן בנוי בצורה אקוסטית, גם ידידותי ומפנק למשתמש, בהיותו ממוזג, מואר ומצוייד כראוי לכל אירוע – ומרווח מספיק על מנת לאפשר מגוון נרחב של פעילויות החל משידור רדיו או הקלטות פודקאסט ועד אירוח של להקת נגנים, הצגות והופעות חיות של אומנים, משאית לתהלוכות ומצעדים . ניתן לערוך על המשאית גם פעילויות מרקום כגון חנות POP-UP ומייצגים שונים שנערכים בנסיעה או בזמן חניה באזורים מרכזיים. שימוש נוסף הוא כמשרד נייד בימי מכירות של אתרי בניה, עבור רשות מקומית שרוצה להיות עם הפנים אל התושב, או כמרכז אסטרטגי באירועים המוניים כמו למשל פסטיבלים וכו'.

בכל צורך שיעלה אנו יכולים באמצעות 'המשאית השקופה' לתת מענה ייחודי ומרתק, כגימיק שלא ניתן להתעלם ממנו ולכן גם כל פעילות המתבצעת בתוכה או באמצעותה הופכת להיות בלתי שכיחה!

בין לקוחותינו

משאית שקופה - מה חדש

האולפן השקוף ביום אודישנים לתוכנית הקול הבא

רדיו קול חי ביום אודישנים בירושלים

הקול הבא רדיו קול חי

האולפן השקוף בפתיחת שנת הלימודים באשדוד

אירוע פתיחת שנה במכללת סמי שמעון

הסטודנטים

אולפן שידור עסקי לחברת בזק בנלאומי

פאנל אורחים עסקי באולפן השקוף

האולפן השקוף מארח את ארקדי דוכין

חנן בן ארי בהופעה באולפן השקוף

משאית שקופה בקליפ של הזמרת דקלה

דקלה קליפ על המשאית

אירוע איסוף תרומות שיער לחולי סרטן

המשאית השקופה למען חולי סרטן

האולפן השקוף במחאת תעשיית הבידור והתרבות

מחאת תעשיית הבידור והתרבות בירושלים

האולפן השקוף של רדיו קול ברמה

משאית שקופה מירון1

אירועי ל"ג בעומר 2020 הר מירון

אולפן שקוף מירון

אולפן פרוייקט 5 מיליארד לבריאות בשיבא

אגודת הסטודנטים באולפן שקוף מכנסת ישראל

משאית שקופה , מי את ...

אולפן רדיו / טלויזיה

הופעות חיות

להקה על המשאית השקופה

חנות POP-UP

במה לאירועי שטח ל – DJ ומסיבות

הפקות סרטים וקליפים

צילומים על המשאית השקופה

אירועי חברה וכנסים

מסע פרסום ליילי

פופ אפ

אירוח ליילי בשידור חי

האולפן השקוף ארקדי

צילומי אופנה

אופנה על המשאית

פעילות והרצאה לתלמידי ביתי הספר

הרצאות

משאית שקופה – האולפן השקוף – משאית שידור – המשאית השקופה – אולפן השידור של גלגלצ – האולפן השקוף של גלגלצ – אולפן נייד – משאית לאירועים – משאית פרסום – שידור חי – הרדיו החברתי הראשון – הקמת אולפן רדיו – הקמת אולפנים – איך בונים אולפן רדיו – הקלטות פודקאסטים – אולפן הקלטות – אולפן שידור – סטרימינג – שרותי סטרימינג – ציוד לייב – שידור לרשתות החברתיות – שידוששר לפייסבוק לייב – שידור ליוטיוב – שידור לאינסטגרם – עוז מזרחי – רדיו חברתי – רדיו בשידור חי – רדיו אינטרנטי – תחנת רדיו – קראוון נייד – קראוון שקוף – משאית לתהלוכות – משאית להפגנות – משאית למצעגים