מעל ל- תוכניות

** שעות המופיעות בכפילות בלוח הם תוכניות במתכונת שבוע כן שבוע לא לסירוגין

08:00 – 07:00 – עורך הדין קריכלי לשירותך  – עו"ד גל קריכלי

10:00 – 09:00 – מתחבטי מקצוע – אירית חומסי

11:00 – 10:00 – תיבת פנדורה – יהודה רחנייב

11:00 – 10:00 – תוכנית חדשה – רועי בר יוסף

12:00 – 11:00 –  זמן הורים – ענת בן סלמון ועופר ארז 

13:00 – 12:00 – תוכנית הגישור  – שיר עדני

13:00 – 12:00 – מקום בלב – תוכנית הרדיו של ארגון אלמנות ויתומי צה"ל – לי טורסטון  עדני / מדברים עסקים

14:00 = 13:00 – מימון המונים להגשמה – מיטל בר-זוהר

15:00 – 14:00 – התוכנית לגיל השלישי – עינת קולמן

16:00 – 15:00 – תוכנית חדשה – אסף מליחי

16:00 – 15:00 – כאן חיים ביחד – יעל נאמן

17:00 – 16:00 – ראשון בסטארט אפ- ליאור כהן

17:00 – 16:00 – תוכנית חדשה  – אדהם נסר

18:00 – 17:00 – על עיצוב ושייכות – ענבר בן צבי

19:00 – 18:00 – תוכנית הנדלן של ישראל עו"ד חן בוארון

20:00 – 19:00 – על א.נשים – לימור רייך

20:00 – 19:00 – פוגשים בריאות – יפעת מונולוביץ

21:00 – 20:00 – תכל'ס חברתי – הגר גזית

22:00 – 21:00 – עולם המשפט – עו"ד שאול דבח

03:00 – 21:00 – הרוקנרול של החיים – פז מושקוביץ גן-זך

23:00 – 22:00 – "האומץ לחלום" – אורן צדקיהו

24:00 – 23:00 – מקסירוק – מקס גן-זך

24:00 – 23:00 – תוכנית חדשה – משה אושפיז

09:00 – 08:00 – הקוד הבריאותי – איציק וקסלר

10:00 – 09:00 – תוכנית חדשה – נגה בנימין

11:00 – 09:00 – שירים וסיפורים – אלי אור

11:00 – 10:00 – לב הזוגיות – יערה לב 

13:00 – 11:00 – שירת המוזות ומה שביניהן  דורין מרגלית

14:00 – 13:00 – תוכנית חדשה –  רונה מיכאלי

15:00 – 14:00 – הכ(קו)ל בראש – שרית סיאס

15:00 -14:00 – GUST DO IT  – קארין אניס

17:00 – 15:00 – פסקול חיי אבי אשכנזי

18:00 – 17:00 – נגיעות במודעות – אתי דמרי

19:00 – 18:00 – מומחה משכנתא – ולדימיר שלייפר

19:00 – 18:00 – תוכנית חדשה  – רווית ישי

20:00 – 19:00 – זהות אניס קדיס

20:00 – 19:00 – על עבודה בזמנים המודרניים – שירז שגיא , אירית חומסי

22:00 – 20:00 – שמח בשניים – דודו אדרעי 

22:00 – 20:00 – קופסאת ההפתעות – יוליה סולומון

24:00 – 22:00 – לילה יווני – ניסים ומוטי מרדכי

09:00 – 08:00 – "לקום בעוצמה" – ערן שומרון

10:00 – 09:00 – אנשי העתיד –  טליה חלבה

10:00 – 09:00 – בונים את העתיד –  Building The Future- יהלי אדמתי

11:00 – 10:00 – מימון המונים להגשמה –  עמליה שכטר

12:00 – 11:00 – החופש מתוך עצמך – תמי קראוס

13:00 – 12:00 –  קונצנזוס – עו"ד אדווה ננטל

14:00 – 13:00 – קפה עם אופי – אופירה אזריאלי

14:00 – 13:00 – קבלו אותה – ריילי בריל

16:00 – 15:00 – רגעים קסומים בתהילים – עופרה אביזוב-חיון

17:00 – 16:00 – תוכנית המרצים של ישראל – דליה הוכברג

18:00 – 16:00 – אתם זוכרים את השירים – דני אדלסון

18:00 – 17:00 – תיק חינוך – דורית חרמון

19:00 – 18:00 – אצלנו בחצר – רוני אברהם

00:00 – 19:00 – מוסיקה מתקליטים – עוז מזרחי

22:00 – 21:00 – עכשיו בשידור – אדם גור

23:00 – 22:00 – על רוח – חומר ומה שביניהם – מירי הלמן

08:00 – 07:00 – תוכנית חדשה – אתי בן ישי

09:00 – 08:00 – תוכנית הבוקר  – נחמה עידו

09:00 – 08:00 – הילה של אהבה  – הילה מנחם:

10:00 – 09:00 – מתנהלים בחכמה – אמיר צוקר

11:00 – 10:00 – סליחה יום יומית – חדי חזן

12:00 – 11:00 – מדעי הרוח – מונה קל-שגב

12:00 – 11:00 – גברים ,נשים ומה שבינהם  – לילית שטיינבוק

13:00 – 12:00 – חיים בעוצמה – גליה דונת לויטן ואירה דותן

13:00 – 12:00 – ענת מאירה על אנשים ויחסים  – ענת נדיר

14:00 – 13:00 – חיה בדיגיטל – נתלי רוגל

14:00 – 13:00 – תוכנית חדשה – מיכל יערון

15:00 – 14:00 – עושים חיים – טל שפיר

17:00 – 15:00 – תמרורים של החיים – זוהר קרואני 

18:00 – 17:00 – האנשים להם חיכינו – איריס לונדון זולטי

19:00 – 18:00 – אורשון ברדיו – אוראל בן דוד

20:00 – 19:00 – פוליטיקאיות צעירות – ניצן סניור

20:00 – 19:00 – נעים להציג – רחלי בן עמרם

21:00 – 20:00 –  לגיל הרך – מירי שליטין

21:00 – 20:00 –  just show up – מלי זנזורי

22:00 – 21:00 – עושים אהבה – הילה ידעי

24:00 – 22:00 – קצת לפני חצות – יוני אסף

08:00 – 07:00 – על עסקים חדשנות ומשפט – עו"ד ליאור פיק

10:00 – 08:00 – ריטמו על הבוקר – רוני לוגאסי

11:00 – 10:00 – הכל פוליטיקה – אבישי סגל , אורן שטרנברג

12:00 – 11:00 – הר הכסף – נטע מרום

12:00 – 11:00 – לסלול את בדרך ללקוח הבא – ליאור עקירב

13:00 – 12:00 – האומץ לשנות – על התמכרות גמילה ומה שביניהם – פז אידן

14:00 – 13:00 – זוג בזיג זוג – ריקי עזרא

15:00 – 14:00 – תוכנית חדשה –  ויקטוריה סיני-נמיר

16:00 – 15:00 – תוכנית חדשה – עטליה אוברמן

17:00 – 16:00 – מותגים אנושיים בעולם העסקי – טלי רוזן

18:00 – 17:00 – יחסים – אסף דולינגר

18:00 – 17:00 – ועכשיו אני – ינאי דותן

19:00 – 18:00 – חשיבה מנטאלית – עדי טפר

20:00 – 19:00 – הבמה המשפטית – מאיה רקח

20:00 – 19:00 – קיימות או למות – שמוליק שוורץ

21:00 – 20:00 – קול האקדמיה – ריילי בריל

21:00 – 20:00 – תוכנית חדשה – כפיר קלברס

22:00 – 21:00 – חקר ההצלחה – לנה ברונשטיין

22:00 – 21:00 – משחקים בתדרים – מור טולדנו

23:00 – 22:00 – שעה של אנשים – יעקב שטרן ורועי וולף

23:00 22:00 – אנשים מדברים עסקים משפחתיים – יעל דור

01:00 – 23:00 – אפטר פארטי – עופר בוחניק

08:00 – 07:00 – מדברים ילדים – טל קבסה

10:00 – 08:00 – הוא בקצה – ליאור פיק

12:00 – 11:00 – מדברים את זה – מורן בובליל

12:00 – 11:00 – ספרי ניב – יהודה ניב

14:00 – 12:00 – שישי ישראלי תמיד בשבילי – איציק שם טוב , גיא ריגאי

16:00 – 14:00 – שישי חברתי – פוליטיקה, ראיונות, מוסיקה –  אייבי בנימין

17:00 – 16:00 – תוכנית חדשה  – גד ריבובסקי

17:00 – 16:00 – תוכנית חדשה – טל פאר

19:00 – 17:00 – בטעם לטיני  – גיל אשכנזי

19:00 – 17:30 – שידור מהלב – ד"ר ישראל סלע

21:00 – 20:00 – על רפואה ובריאות (בשפה הרוסית) – סרגיי גולדין

22:00 – 21:00 – אונגקנאכט – עינת יוהנסן

23:00 – 22:00 – תוכנית חדשה – אוריה ודוד

24:00 – 23:00 – דרך הגב- שיחות על בריאות וכירופרקטיקה – ד"ר רונן מנדי

01:00 – 24:00 – הלילה השביעי – סיפורי לילה – צח בן-שמואל