מעל ל- תוכניות

** שעות המופיעות בכפילות בלוח הם תוכניות במתכונת שבוע כן שבוע לא לסירוגין

08:00 – 07:00 – לחקור ולצמוח – אילן וינר

09:00 – 08:00 – עו"ד כוכב – עו"ד אוריאל גולדברג

10:00 – 09:00 – מתחבטי מקצוע – אירית חומסי

10:00 – 09:00 –  הכניסה לעולם הבידור – עו"ד גל קריכלי

11:00 – 10:00 – מכירות חוסן מנטלי ומה שביניהם קובי יהודה

12:00 – 11:00 –  זמן הורים – ענת בן סלמון , עופר ארז , יעל פלקר

13:00 – 12:00 – סיפורי קריירה – אמיתיי דוידזון-טבת

13:00 – 12:00 – עובדים על זה – ליטל כסיף-שניידר

14:00 – 13:00 – מתגרשים לדרך חדשה – קרן בנימין

15:00 – 14:00 – התוכנית לגיל השלישי – עינת קולמן

16:00 – 15:00 – קמביה טו-דו קמביה – רוסליה חפץ (ספרדית)

17:00 – 16:00 – כל מה שלא מספרים לכם – גדי בן-לביא

17:00 – 16:00 – תוכנית חדשה – נתי כהן

18:00 – 17:00 – על עיצוב ושייכות – ענבר בן צבי

18:00 – 17:00 – אנשים מדברים עסקים משפחתיים – יעל דור

19:00 – 18:00 – תוכנית הנדלן של ישראל עו"ד חן בוארון

20:00 – 19:00 – #סטורי_עם_שרון_שחר

20:00 – 19:00 – פוגשים בריאות – יפעת מונולוביץ

21:00 – 20:00 – תכל'ס חברתי – הגר גזית

22:00 – 21:00 – על גיבורי על – לימור רייך

22:00 – 21:00 – תוכנית חדשה – מיכל רביד

23:00 – 22:00 – שפת הגוף – יפעת מרי

23:00 – 22:00 – הזדמנות חדשה לאהבה – לימור הדדי

24:00 – 23:00 – הלילה של תימור – תימור בר

24:00 – 23:00 – צעדים להצלחה – אורן צדקיהו

08:00 – 07:00 – תוכנית חדשה – מיטל ברק

09:00 – 08:00 – הקוד הבריאותי – איציק וקסלר

11:00 – 09:00 – שירת המוזות ומה שביניהן דורין מרגלית

12:00 – 11:00 – העולם של אנסטסיה – אנסטסיה בילדר (רוסית)

12:00 – 11:00 – התוכנית של תחיה – תחיה בן דור

13:00 – 12:00 – סופרים מספרים – יהודה ניב

14:00 – 13:00 – עו"ד תומר ורשה

14:00 – 13:00 – קרו סהר עופרי

15:00 – 14:00 – רוח האדם – יפעת קדם-יהל

15:00 – 14:00 – הכ(קו)ל בראש – שרית סיאס

17:00 – 15:00 – פסקול חיי אבי אשכנזי

18:00 – 17:00 – נגיעות במודעות – אתי דמרי

19:00 – 18:00 – מומחה משכנתא – ולדימיר שלייפר

19:00 – 18:00 – תוכנית חדשה – אסי בניטה

20:00 – 19:00 – זהות אניס קדיס

20:00 – 19:00 – על עבודה בזמנים המודרניים – שירז שגיא , אירית חומסי

22:00 – 20:00 – הפרוייקט של חגי גולן

22:00 – 20:00 – קופסאת ההפתעות – יוליה סולומון

24:00 – 22:00 – לילה יווני – ניסים ומוטי מרדכי

09:00 – 08:00 – תוכנית הבוקר של יום ג' – שירי נויימן

10:00 – 09:00 – תוכנית בהגשת טליה חלבה

11:00 – 10:00 – מימון המונים להגשמה – מיטל בר-זוהר

12:00 – 11:00 – סיפורי בתים – אורלי אלמוג

13:00 – 12:00 – כסף טבעי –  קובי מילנר

14:00 – 13:00 – קונצנזוס – עו"ד אדווה ננטל

15:00 – 14:00 – מדברים הורות – נורית ינקלביץ

16:00 – 15:00 – רגעים קסומים בתהילים – עופרה אביזוב-חיון

17:00 – 16:00 – מספרים מספרים – יחזקאל קרינדי

18:00 – 17:00 – מגדלים הורים – אורלי נייגר

18:00 – 17:00 – אורחים מחו"ל – אסף נייגר

19:00 – 18:00 – אצלנו בחצר – רוני אברהם

20:00 – 19:00 – מוסיקה מתקליטים – עוז מזרחי

22:00 – 21:00 – פותחים שיחה – עדי ואן ולסן

22:00 – 21:00 – אתם זוכרים את השירים – דני אדלסון

23:00 – 22:00 – תוכנית חדשה – רחלי בן-עמרם

24:00 – 23:00 – אחכי ערבי – רועי גולן , אבי צפדיה

08:00 – 07:00 – תוכני חדשה – מולי ארי

09:00 – 08:00 – בניין האומה – נטע איראלי בן-אור

10:00 – 09:00 – מתנהלים בחכמה – אמיר צוקר

11:00 – 10:00 – סליחה יום יומית – חדי חזן

12:00 – 11:00 – מדעי הרוח – מונה קל-שגב

12:00 – 11:00 – גברים ,נשים ומה שבינהם  – לילית שטיינבוק

13:00 – 12:00 – מותגים אנושיים בעולם העסקי – טלי רוזן

13:00 – 12:00 – תוכנית חדשה – גליה דונת

14:00 – 13:00 – חיה בדיגיטל – נתלי רוגל

14:00 – 13:00 – אופיר ללא הפסקה – פזית אופיר

15:00 – 14:00 – אוריינטל אקספרס – רותי טוויל

16:00 – 15:00 – תוכנית חדשה – תמי זייף

17:00 – 16:00 – תמרורים של החיים – זוהר קרואני

18:00 – 17:00 – האנשים להם חיכינו – איריס לונדון זולטי

19:00 – 18:00 – עולם ה- NLP – טל ויקטור סבג

20:00 – 19:00 – תוכנית חדשה – טל וינר

21:00 – 20:00 –  לגיל הרך – מירי שליטין

21:00 – 20:00 –  שחנ"פ עם סימה – סימה עמיאל כהן

22:00 – 21:00 – עושים אהבה – הילה ידעי

23:00 – 22:00 – החדשות הטובות – רעות בנימין

10:00 – 08:00 – ריטמו על הבוקר – רוני לוגאסי

11:00 – 10:00 – הכל פוליטיקה – אבישי סגל , אורן שטרנברג

12:00 – 11:00 – הר הכסף – נטע מרום

12:00 – 11:00 – לסלול את בדרך ללקוח הבא – ליאור עקירב

13:00 – 12:00 – האומץ לשנות – על התמכרות גמילה ומה שביניהם – פז אידן

14:00 – 13:00 – זוג בזיג זוג – ריקי עזרא

15:00 – 14:00 – דרך הפרידה בשביל הצמיחה –  אסף חליף

16:00 – 15:00 – מאלף ועד תו – שרית חביב

16:00 – 15:00 – מעגלים – מירב בכור

17:00 – 16:00 = תזונה יצירתית – גלי הנדל

18:00 – 17:00 – 60' 70' 80' – רוני יבלונובסקי

19:00 – 18:00 – על ספת הגרפולוג – מיכל דורון

20:00 – 19:00 – אורנג'דה – אורן שני

21:00 – 20:00 – קול האקדמיה – ריילי בריל

23:00 – 21:00 – השראה גדולה לחיים – נויה אור-יהב

22:00 – 21:00 – לחישות מהפוט – קרן כהן-רייפמן

23:00 – 22:00 – משחקים בתדרים – מור טולדנו

01:00 – 23:00 – אפטר פארטי – עופר בוחניק

10:00 – 08:00 – בין השורות – שני בלקין

11:00 – 10:00 – שישי משפטי – עו"ד ענבל פלאח-יעקב

11:00 – 10:00 – בשידור חי – אופיר לוי

12:00 – 11:00 – המצליחנים – חני עבודי

12:00 – 11:00 – SOUL SEARCIHN – קרן אוסטין

13:00 – 12:00 – מוסיקאלי – בהגשת הכנרית הבינלאומית טניה וינוקור

14:00 – 13:00 – שישי ישראלי תמיד בשבילי – איציק שם טוב , גיא ריגאי

16:00 – 14:00 – שישי חברתי – פוליטיקה, ראיונות, מוסיקה –  אייבי בנימין

17:00 – 16:00 – תוכנית חדשה – ורד גליקסמן

19:00 – 17:00 – בטעם לטיני – התוכנית הלטינית הוותיקה בישראל – גיל אשכנזי

19:00 – 18:00 – מחוץ לקופסא – עירית שדות

20:00 – 19:00 – חשיבה מנצחת – עדי טפר

21:00 – 20:00 – על רפואה ובריאות (בשפה הרוסית) – סרגיי גולדין

22:00 – 21:00 – אונגקנאכט – עינת יוהנסן

24:00 – 23:00 – דרך הגב- שיחות על בריאות וכירופרקטיקה – ד"ר רונן מנדי

01:00 – 24:00 – הלילה השביעי – סיפורי לילה – צח בן-שמואל