חדש – הרדיו החברתי נותן לכם במה להקלטת פודקאסט באולפן מקצועי – לפרטים חייגו 09-9545455

הכוח לאנשים

הרדיו החברתי הראשון הוקם ב 1.1.2017 על ידי עוז מזרחי במטרה לתת שיוויון הזדמנויות בתחום שידורי הרדיו והגשמת חלומם של אלפי אנשים.

הרדיו הראשון בישראל שמשדר ללא מטרות רווח – ללא פרסומות וללא חדשות וזאת ע"מ להעלות על סדר היום נושאים חברתיים.

הרדיו החברתי הראשון הוא רדיו שבו כל אדם או אומן צעיר שמסוגל ורוצה לשדר או להופיע ברדיו יוכל לעשות זאת בדרך הכי פשוטה.

ברדיו החברתי הראשון הצופה או המאזין הם חלק בלתי נפרד מהשידור והם יכולים להגיב לשידור בזמן אמת!

כאן תוכל למצוא בית ליצירת והקלטת ה PODCAST המושלם עבורך!

היזם

עוז מזרחי החל את דרכו כתקליטן צעיר כבר בגיל 13 במסיבות כיתה, ימי הולדת ומתנ"סים.
בתוך מספר חודשים הפך לתקליטן מבוקש והחל לתקלט באירועים גדולים.

ההשראה שהשפיע על מהלך חייו של עוז קרתה בגיל 14 כאשר לראשונה ראה את סרטו של כריסטיאן סלייטר בשם "רדיו חזק".

מאז הסרט נכנס בו חיידק הרדיו וחלומו הגדול מאז היה להיות שדרן  ולהשמיע את קולו על גלי הרדיו.

בשנת 1994 בנה בחדרו שבבית הוריו קיט של משדר רדיו ושידר לדיירי הבניין.

בשנת 1995 החליט עוז לצאת מבית הוריו ובמשך חמש השנים הבאות הקים  ושידר במקומות שונים בתחנות רדיו פרטיות שונות. תוכניותיו היו מוצלחות ומואזנות על ידי אלפי מאזינים. להמשך קריאה…

האפליקציה החברתית

תכירו את האפליקציה של הרדיו החברתי הראשון שתחבר אותכם לכל התכניות המעולות שלנו בלייב, לשמוע הקלטות של תכניות אהובות ולהישאר מחוברים לקצב של הרדיו החברתי הראשון.

רוצים להקליט פודקאסט בעצמכם ?

 

רוצים להקליט פודקאסט בעצמכם ?

אצלנו ברדיו החברתי הראשון אתם יכולים ליצור את הפודקאסט האיכותי ביותר בקלות ובמהירות 

עם מגוון אפשרויות :

– הקלטת אודיו / וידאו

– אירוח אורחים באולפן / בשיחת טלפונית

– ניגון מוסיקה בזמן ההקלטה

– אפשרות חיבור של נגנים / להקה

לפרטים נוספים והצעת מחיר

צלצלו : 09-9545455

 

לוח שידורים

מעל

09:00 – 08:00 – גולדברג מארח – עו"ד אוריאל גולדברג

10:00 -09:00 – מתחבטי מקצוע – אירית חומסי / "אור-דה" – ויקטוריה אורטי

11:00 – 10:00 – מכירות חוסן מנטלי ומה שביניהם – קובי יהודה

12:00 – 11:00 – זמן הורים  – בהגשת ענת בן סלמון ועופר ארז ויעל פלקר

13:00 – 12:00 – סיפורי קריירה –  אמיתי דוידזון / עובדים על זה, תוכנית על הגשמה מקצועית  – ליטל כסיף שניידר  

14:00 – 13:00 – מתגרשים לדרך חדשה – קרן בנימין

15:00 – 14:00 – קולמן לגיל השלישי – עינת קולמן

16:00 – 15:00 – תוכנית בספרדית – רוזליה חפץ

17:00 – 16:00 – 'כל מה שמספרים לכם' – גדי בן לביא /תקליטניות או לא להיות – אודיה אלון

18:00 – 17:00 – על עיצוב ושייכות – בהגשת ענבר בן צבי  / "אנשים מדברים עסקים משפחתיים" – יעל דור

19:00 – 18:00 – הכל מהקול –  בהגשת הזמרת אליזט

20:00 – 19:00 – #סטורי עם שרון שחר / פוגשים בריאות – יפעת מונולוביץ

21:00 – 20:00 – תכל'ס חברתי – הגר גזית

22:00 – 21:00 – "חתולה שחורה" – הדר פג'ון – על גיבורי על – לימור רייך

22:00 – 23:00 – החופש לבחור – נדב יופה נבו / שעת עונג – על מיניות יחסים ואינטימיות  שרית גל כהן 

00:00 – 23:00  האומץ לחלום – אורן צדקיהו / עלה לי בלילה –  אדיר מור ושי אוחנה 

09:00 – 08:00 – "בניין האומה" – נטע אריאלי בן אור

11:00 – 09:00 – שירת המוזות ומה שביניהן – דורין מרגלית

12:00 – 11:00 – Остров – אנסטסיה בילדר /  השעה של תחיה בן דור

13:00 – 12:00 –  סופרים מספרים – יהודה ניב

14:00 – 13:00 – הצד המואר של הירח – תומר ורשה / הכרויות – זוגיות – אהבה – קרן סהר עופרי

15:00 – 14:00 – הכ(קו)ל בראש – שרית סיאס / רוח האדם – יפעת קדם יהל

17:00 – 15:00 – פסקול חיי – אבי אשכנזי

18:00 – 17:00 – נגיעות במודעות , ידע , ריפוי , אהבה – אתי דמרי

19:00 – 18:00 – חוכמת הפיות – אסתר בניטה ואריאן גדות / 

20:00 – 19:00 – זהות – אניס קדיס / "העסקה קשובה אנושיות בעבודה" – שירז שגיא ואירית חומסי

22:00 – 20:00 – "הפרוייקט" – חגי גולן / קופסאת ההפתעות – יוליה סולומון

00:00 – 22:00 – לילה יווני כל יום שני – ניסים ומוטי מרדכי

09:00 – 08:00 – תוכנית הבוקר של יום ג' – שירי נויימן

10:00 – 09:00 – מסדרונות הלב – חגית אריאלי שיינפלד / טליה בשידור

11:00 – 10:00 – מימון המונים להגשמה – בהגשת מיטל בר-זוהר

12:00 – 11:00 – סיפורי בתים – בהגשת אורלי אלמוג

13:00 – 12:00 – כסף טבעי – בהגשת קובי מילנר

14:00 – 13:00 – קונצנזוס התוכנית לקידום הגישור הישראלי – עו"ד אדוה ננטל

15:00 – 14:00 – מדברים הורות  – נורית ינקלביץ

16:00 – 15:00 – רגעים קסומים בתהילים – בהגשת עופרה אביזוב חיון

17:00 – 16:00 – מספרים מספרים – הנומרולוג יחזקאל קרינדי

18:00 – 17:00 – מגדלים הורים – אורלי נייגר / crossing cultures – אסף נייג'ר – תוכנית בשפה האנגלית

19:00 – 18:00 – "אצלנו בחצר" מדברים על חינוך וחינוך מיוחד – רוני אברהם

21:00 – 19:00 עוז מזרחי בשידור חי

22:00 – 21:00 – אתם זוכרים את השירים – דני אדלסון / פותחים שיחה – עדי ואן ולסן 

23:00 – 22:00 – "בואי כמו שאת" – מיכל בנדק / אוסנת בשידור

00:00 – 23:00 –  גל קריכלי / מירב בכור

01:00 – 00:00 – קול העולם – עידן טולדנו

09:00 – 08:00 – הקוד הבריאותי – איציק וקסלר
10:00 – 09:00 – מתנהלים בכחמה – אמיר צוקר
11:00 – 10:00 – סליחה יומיומית – חדי חזן
12:00 – 11:00 – "מדעי הרוח" – מונה קל-שגב / התפתחות אישית – לילית שטיינבוק
13:00 – 12:00 –  תרבות וצריכה – טלי רוזן / יהדות בגובה הלב – סיון ועדי סיון ארז ועדי בלוטריך
14:00 – 13:00 – "חיות בדיגיטל " – בהגשת שלי סבר ונתלי רוגל
15:00 – 14:00 – קול האקדמיה – ריילי בריל
16:00 – 15:00 – זמן איכות – בהגשת תמי זייף
17:00 – 16:00 – אוריינטל אקספרס – רותי טוייל / תמרורים של החיים – זוהר קרואני
18:00 – 17:00 – האנשים להם חיכינו – בהגשת איריס לונדון
19:00 – 18:00 – NLP בכל רביעי – טל ויקטור סבג
20:00 – 19:00 – השראה יומית – טל ויינר
21:00 – 20:00 –  שיחות נפש עם סימה – סימה עמיאל כהן / רגעי נחת מדברים על חינוך ותרבות – שליטין מירי 
22:00 – 21:00 – "עושים אהבה" – על אהבה פנימית ועשייה משמעותית – הילה ידעי
23:00 – 22:00 – החדשות הטובות של… רעות בנימין
0100 – 23:00 –  

10:00 – 08:00 – ריטמו על הבוקר – בהגשת רוני לוגאסי

11:00 – 10:00 – מדברים אקטואליה  אבישי סגל ואורן שטרנברג

12:00 – 11:00 – כסף אמיתי – נטע מרום / ליאור עקירב בשידור

13:00 – 12:00- האומץ לשנות – על התמכרות גמילה ומה שביניהם – פז אידן 

14:00 – 13:00 – זוג בזיג זוג – בהגשת ריקי עזרא

15:00 – 14:00 – דרך הפרידה בשביל הצמיחה – בהגשת אסף חליף 

16:00 – 15:00 – תוכנית בשפה הרוסית בהגשת מרינה

18:00 – 16:00 – היוצרים הצעירים – חן אדיב 

19:00 – 18:00 – על ספת הגרפולוג – בהגשת הגרפולוגית והמשוררת מיכל דורון

20:00 – 19:00 – אורנג'דה – תוכנית אילטור – בהגשת אורן שני

21:00 – 20:15 – תעשיית האופנה – תכנית אופנה שבועית עם טל דקל ואיתי גורביץ'

22:00 – 21:00 – לחישות מהפוט – קרן כהן רייפמן / השראה גדולה לחיים – נויה או יהב

23:00 * 22:00 – דע מדע – גיא נמיר / השראה גדולה לחיים – נועה אור יהב

01:00 – 23:00 – אפטר פארטי – עופר בוחניק

10:00 – 08:00 – בין השורות – שני בלקין

11:00 – 10:00 – שישי משפטי – עו"ד ענבל פלאח יעקב ועו"ד אבי אריה / חן בוארון בשידור

12:00 – 11:00 – מינט וקינמון – קרן אוסטין /The Winners – בהגשת חני עבודי

13:00 – 12:00 – מוסיקאלי –  טניה וינוקור

14:00 – 13:00 – שישי ישראלי תמיד בשבילי – איציק שם טוב וגיא ריגאי

16:00 – 14:00 – שישי חברתי – פוליטיקה, ראיונות, מוסיקה – בהגשת אייבי בנימין

17:00 – 16:00 – נועה מנשה בשידור

19:00 – 17:00 – בטעם לטיני – גיל אשכנזי

19:00 – 18:00 – עירית שדות בתוכנית חדשה

20:00 – 19:00 – "חשיבה מנצחת" – הפן המנטאלי של עולם הספורט התחרותי – עדי טפר

21:00 – 20:00 – הכל על בריאות  (בשפה הרוסית והעברית) – סרגיי גולדין

22:00 – 21:00 – פותחים את השבוע עם מוסיקה טובה – בהגשת עינת יוהנסן

00:00 – 23:00 – בדרך הגבעל בריאות וכירופרקטיקה  ד"ר רונן מנדי

01:00 – 00:00 – "הלילה השביעי – סיפורי לילה" – צח בן שמואל

משאית שקופה     המשאית השקופה     משאית הפרסום השקופה      המשאית     משאית פרסום    אולפן שקוף    האולפן השקוף   משאית אולפן

סגירת תפריט